Denizli Evden Eve Nakliye Fiyatı Nasıl Hesaplanır ?

Denizli Evden Eve Nakliye Fiyatı Nasıl Hesaplanır ?

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Denizli evden eve nakliyat fiyatları bir kısım kriterler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Taşıma işleminden önce ev eşyası yerinde görülmekte ve taşıma yapılacak yeni konum hakkında müşteriden bilgi alınarak fiyat teklifi yapılmaktadır. Fiyat farklılıklarını oluşturan değişkenler detaylı olarak şöyle ele alınabilir.


Ev Eşyalarının Miktarı

Denizli Evden eve nakliyat tarafından taşınacak olan evin eşyası ne kadar fazla ise doğal olarak fiyatta yükselmektedir. 3+1 ev için çıkarılan fiyat ile 4+1 bir evin taşıma bedeli farklı olmaktadır.


Kullanılacak Araç Cinsi

Evde bulunan eşya miktarı, modülerlik durumları, yaklaşık toplam ebat ve hacim gibi konular düşünülerek ihtiyaç duyulacak araç cinsine karar verilmektedir. Araç kapasite oranına göre fiyat verilmektedir. Küçük kapalı  bir kamyonet ile taşınabilecek eşya ile tır ile taşınabilen eşyanın nakliye bedelleri farklı olmaktadır.


Taşıma İşlemi Yapılacak Evin Bulunduğu Kat Sayısı

Taşıma yapılacak evin eski konumu ile yeni konumu kat bazında değerlendirilmektedir. Bulunulan kat sayısı arttıkça ulaşım zorlaşacağı için nakliyat bedeli de artmaktadır. Ayrıca yük asansörü kullanılması durumunda asansör bedeli nakliye masrafına eklenmektedir. Asansör bedeli kat sayısına göre değişmektedir.


Nakliye Yapılacak Evler Arasındaki Mesafe

İki ev arasındaki yol mesafesi, kullanılacak otoyol ve köprüler göz önüne alınarak kilometre başına bir hesap yapılmaktadır. Mesafe arttıkça evden eve nakliyat fiyatları da artmaktadır. Yükün ev kapısı çıkışından yüklenecek araca kadar olan yaya taşıma mesafesi arttıkça fiyatta o denli artmaktadır. Bu durum özellikle nakliye aracının kapı önüne yükleme için park edilemediğinde söz konusu olmaktadır. Bazı sitelerde bina önüne kadar araç yolu bulunmaması sebebiyle araç ile giriş yapılamamaktadır.


Taşıma İçin İstenen Eleman Sayısı Ve Özellikleri

Taşıma için görevlendirilen eleman sayısı arttıkça nakliyat bedeli de artmaktadır. Vasıflı eleman istekleri de ücreti arttıran diğer bir husustur. Elektrikçi, sıhhi tesisatçı gibi donanıma sahip personelin ekipte bulunması evden eve nakliyat fiyatları üzerinde eklentiye sebep olmaktadır.


Sigorta Kapsamı

Taşıma esnasında meydana gelebilecek hadiselere karşı ev eşyaları sigortalanmaktadır. Sigorta kapsamının standart dışında genişletilmesi fiyatı arttırabilmektedir. Denizli evden eve nakliye uygun fiyat avantajları ile profesyonel ve güvenli bir nakliye hizmeti sağlamaktadır. Rekabetçi fiyatlardan yararlanmak için irtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İşimize önem veriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerimiz den bazıları

+10 Yıllık Profesyonel Tecrübe Ve Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Denizli evden eve nakliye

Denizli evden eve nakliyat