Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat; ev eşyalarının bir bölümünün veya tamamının şehir içi veya şehirlerarasında bir yerden bir yere hasarsız ve tam olarak intikal ettirilmesi faaliyetidir. Bu işlemin en iyi şekilde yapılabilmesi için dikkat edilmesi gereken bir kısım konular bulunmaktadır.

Ön Keşif

Denizli evden eve nakliyat olarak müşteriden alınan taşınma talebinden hemen sonra ev eşyası yerinde görülmektedir. Eşyanın yerinde görülmesi mümkün değil ise fotoğraf üzerinden gerekli ön keşif yapılmaktadır. Müşteri ile yapılan mutabakata göre iş sözleşmesi imzalanmaktadır.

Sigorta

Taşınma esnasında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı gerekli sigorta işlemi kesinlikle yaptırılmalıdır.

Paketleme

Yapılan sözleşmeye göre müşteri tarafından kutulanması gereken malzemeler taşıma için belirlenen zamandan önce uygun şekilde paketlenmelidir. Genellikle kırılabilecek özellikteki mutfak malzemeleri kâğıt, bez, mukavva gibi malzemelerle sarılarak paketlenmelidir. Bu kutuların üzerine yukarı taraflarını belirten işaretler ile “dikkat kırılır” şeklinde notlar görülecek şekilde yazılmalıdır.

Hazırlanan Kutular Üzerine Hatırlatıcılar

Paketlenen kutular üzerine içerisinde olan malzemelerin neler olduğunu, hangi odaya yerleşmesi gerektiğini belirten kısa notlar silinmeyecek bir kalem ile yazılmalıdır.

Hassas Elektronik Malzeme

Evde bulunan hassas elektronik aletler(TV, müzik seti, org vb.) için taşıyıcı firma tarafından özel tedbirler alınmalıdır. Özellikle bu malzemelerin araca yüklenmesi ve sabitlenmesinde hassas davranılmalı, etrafı yumuşak malzemelerle sarılmalıdır.

Park Düzenlemesi
Taşınma için belirlenen zamandan önce evin dış kapı önünde, nakliyat aracı için müsait bir park yeri oluşturulmalıdır. Bunun için bir gün önceden gerekli ikaz işaretlerinin müşteri tarafından yerleştirilmesi ve apartman/site yöneticileri ile görevlilerin ikaz edilmesi oldukça faydalı olmaktadır.

Uzman Taşıyıcı Ekip
Modüler olan mobilyalar uzman kişi tarafından kuralına uygun olarak sökülmeli ve eşyanın indirildiği yerde eksiksiz olarak tekrar kurulmalıdır. Avize ve aydınlatmalardan müşteriye ait olanlar elektrik ustası tarafından emniyetle çıkarılmalı ve gidilen yerde tekrar bağlantısı yapılmalıdır. Bu işler için taşıyıcı ekibin içerisinde gerekli kabiliyette elemanlar bulundurulmalıdır.

Sabitleme
Eşyalar nakliye aracına birbirine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilmeli ve sabitlenmesi sağlanmalıdır.

Geride Malzeme Bırakılmamalı
Yükleme işlemi sonrasında yükleyici ekip lideri ile müşteri evi son bir kez gezmeli, geride yüklenmemiş eşya bırakılmamalıdır.

Uygun Fiyatlar
Denizli evden eve nakliyat fiyatları oldukça rekabetçi ve uygun fiyatlı olmaktadır. Ev eşyasının ön keşfinin yapılması ile birlikte gidilecek mesafe ve taşınacak kat görüşüldükten sonra uygun fiyatlar müşterilere önerilmektedir.

İşimize önem veriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerimiz den bazıları

+10 Yıllık Profesyonel Tecrübe Ve Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Denizli evden eve nakliye

Denizli evden eve nakliyat