Evden Eve Nakliye Yapılırken Kullanılan Araçlar

Evden Eve Nakliye Yapılırken Kullanılan Araçlar

Evden Eve Nakliye Yapılırken Kullanılan Araçlar

Evden eve nakliyat yapılırken kullanılan araçlar evin büyüklüğüne göre değişmektedir. Nakliyat firmalarının taşınma için farklı boyutlarda araçları bulunmaktadır. Evin büyüklüğüne ve eşyaların çokluğuna göre araç seçilmesinin sebebi taşınmaların tek seferde yapılmasıdır. Çünkü  3+1 bir ev için küçük bir kamyon yeterli gelmeyecektir. Küçük bir kamyon kullanılması durumunda ise taşınma işi uzun sürecek ve daha uğraştırıcı olacaktır. 


Nakliye Araçlarının Kullanım Şekli

Nakliye firmalarının birkaç tane aracı bulunmalıdır. Denizli evden eve nakliyat firması olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklükte birden fazla araca sahibiz.  Evin boyutu ve eşyaların fazlalığı araç seçimi için önemli unsurlardır. 1+1 az eşyalı evler için o eşyaları alacak boyutta genelde 2,50 metre uzunluğunda araçlar tercih edilmektedir. Fakat 1+1 evde çok fazla eşya var ise bu araç yeterli gelmeyebilir. Taşınmada araç seçim için evin boyutu ne kadar önemliyse eşyaların hacimleri ve çokluğu da o kadar önemlidir. 1+1 ve 2+1 fakat az eşyası olan evler için 2,07 metre uzunluğunda ve 2,45 metre yüksekliğindeki araçlar kullanılmaktadır. Bu kriterleri göz önüne alarak nakliye aracı seçilirse nakliyat daha hızlı ve daha uygun bir maliyetle gerçekleşecektir.

3+1 evler için de 2.50 metre yüksekliğinde 5,30 metre uzunluğunda araçlar kullanılmalıdır. 3+1 evin eşyalarının tek seferde taşınılması için bu araç yeterli gelicektir. 4+1 eve sahip olup az eşyası olanlar içinde 2,80 metre yüksekliğinde 6,10 metre uzunluğunda araçlar kullanılmalıdır. Fakat 4+1 eve sahip olup büyük oturma grupları, çok sayıda kitap, fazla mutfak eşyası olan evlerde bu araç yeterli gelmeyecektir. Bu durumlarda bu araçtan bir büyük araçlar tercih edilmelidir. Evden eve nakliyat yapılırken kullanılan araçlar bu şekildedir. Evin boyutuna göre araç seçilebilmektedir.


Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Denizli nakliyat fiyatları evdeki eşyaların çokluğuna dolayısı ile kullanılacak araçlara göre değişebilmektedir. 4+1 büyüklüğünde bir evin nakliyesinde en büyük aracın kullanılması gerekmektedir. Bu yüzden nakliyat fiyatı yüksek olmaktadır. Fakat 1+1 büyüklüğünde bir ev için nakliyat fiyatı daha düşük olacaktır.


evden eve Denizli

İşimize önem veriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerimiz den bazıları

+10 Yıllık Profesyonel Tecrübe Ve Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Denizli evden eve nakliye

Denizli evden eve nakliyat