Denizli Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Denizli Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Denizli Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Denizli evden eve nakliyat paketleme hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden yeni adresinize sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Nakliyat sektöründe en önemli hususlardan bir tanesi de paketleme hizmetidir. Taşınma esnasında öncelik kesinlikle eşyanın paketlenmesidir. Montaj ve demontaj yapılacak mobilyaların önceden planlamanın yapılması çok önemlidir.

Eviniz de bulunan oturma grupları içinde çekyat gibi açılabilir mobilyalarınız açılır hale geldikten sonra güzel ve özenli şekilde paketlenip ambalajlanması yapılıp dikey olarak araca yüklenmesi gerekmektedir. Ayak kısımları sökülemeyen mobilyaların ayakları ekstra olarak satılarak ayakların korunmasına özen gösterilmelidir. Koltukların ve diğer eşyaların boyutları ağırlıkları ne olursa olsun sürünerek taşıma işlemi asla yapılmamalıdır. Sökülebilir olan parçalar sökülüp, güzel ve özenli şekilde paketleme işlemi yapıldıktan sonra taşınmalıdır. Evde bulunan halılar yıkama işlemi yapılmayacak ise kirlenmemesi, toz almaması için tek parça halı poşetlerine konularak taşınmalıdır. Evinizde bulunan size ait olan giyim ve diğer özel eşyalarınızın paketlenmesi için hurç isteyebilir ve kendinize ait olan özel eşyalarınızı bu hurçlara koyabilirsiniz.

denizli evden eve nakliyat

Yukarıda gördüğünüz gibi eşyalarınızın paketlenmesi ve araca istifi bu şekilde yapılmalıdır. Aksi halde eşyalarınıza zarar gelebilir ve bu konuda büyük sorunlar yaşanabilir. Eşyalarınızın ne kadar ve nasıl durumda olduğunu hiç bir nakliyat firması bilemez ve bu konuda size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmalıdır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti nedir bilmiyorsanız ücretsiz ekspertiz hizmeti isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Denizli evden eve nakliyat firması olarak size tavsiye olarak şu öneriyi verebiliriz ' asla eşyam az ' hatasına düşmeyin.

Genel olarak eşyasını taşıtan müşteriler eşyalarının az olduğunu düşünür fakat ufak tefek olan bir çok eşya taşınma sırasında size zaman kaybettirir. Özellikle kırılacak olan tabak, çanak gibi eşyalarınızın paketlenmesi son derece önemli yapılmalıdır.  Daha önce size K3 belgesi olmayan yetki belgesiz ve sigortasız taşıma yapan firmalardan bahsetmiştik . Eşyalarınıza zarar gelmesini önlemek için paketleme işlemlerini titiz ve özenli bir şekilde yapmanızda fayda vardır. Bir çok evden eve nakliyat firması önceden anlaşma yapılmadı ise size ait olan şahsi eşyalarınızın ve mutfak eşyalarınızın paketlemesini yapmaz. Bu tarz eşyaların korunması ve paketlenmesi tamamen size aittir. Giyim tarzı eşyalarınızı büyük hurçlar içine koyabilir ve farklı hurçlar kullanarak aile fertlerinin giyim eşyalarını ayırabilirsiniz bu sayede yeni evinize taşındığınızda kısa sürede düzen oluşturabilirsiniz. Evinizde bulunan havlu battaniye gibi büyük ebatlı eşyalar ile kırılabilecek eşyalarını sarabilir ve ekstra olarak önlem alabilirsiniz. Böylece kırılabilecek yada çizilebilecek eşyalarınızı korumuş olursunuz.

denizli evden eve nakliyat

Özellikle tabaklarınızı üst üste yada dik olarak koliye koyarken arasına gazete veya kraf koymanız taşınma esnasında araç içinde oluşan sallanma ve hareketlerin eşyalarınıza vereceği zararı minimum seviyeye düşürecektir. Paketleme işlemini kendiniz yapacak iseniz taşınma öncesi fazla sayıda koli temin etmenizde fayda var. Koli bulabileceğiniz en kolay yerler mahallemizde yada yakın çevrede bulunan marketler, bakkallar olabilir. Bulduğunuz kolilerin ağır yükleri taşımaya uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Deforme olmuş yada ince yapıda olan koliler taşıma esnasında yırtılabilir buda taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabilir. Hazırladığınız kolilerin üzerine içine ne olduğunu belirten notlar yazabilirsiniz bu notlar hem taşıma yapacak olan elemanlar için hem de yeni evinizde aradığınızı daha kolay ve rahat bulmanıza yardımcı olacaktır.

Taşınma esnasında özellikle elektronik eşyalarınızın taşınması sırasında çok dikkat etmelisiniz. Bilgisayar ve benzeri çok fazla kablo bulunan cihazların fişlerini sökmeden önce detaylı olarak resim çekerek yeni evinizde kurulumunu kendi başınıza daha kolay yapabilirsiniz. Elektronik eşyaların en ufak bir hatalı bağlantı sonrasında kullanılamaz hale gelebileceğini unutmayın. Ayrıca yeni evinize taşındığınız da buz dolabınızı 5-8 saat çalıştırmamanızı tavsiye ediyoruz.

İşimize önem veriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerimiz den bazıları

+10 Yıllık Profesyonel Tecrübe Ve Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Denizli evden eve nakliye

Denizli evden eve nakliyat